با جوراب شلواری - روش صحیح بیشتر سازنده باشید؟

در ویکیانبار پروندههایی دربارهٔ جورابشلواری موجود است. یکی دیگر از بهترین رنگهای جورابشلواری که در استایلهای رسمی زنانه نقش جدی دارد یک جوراب شلواری رنگ پوست است. تاروپود پارچه از واکس پوشیده میشود و هر دو روی پارچه یکسان نقش میشود. جوراب های زمستانه نیز از پارچه های پشمی تهیه می شوند. همونجور که میدونین جوراب شلواری انواع مختلف داره مثل : ساده ، طرحدار ، نخی ، پشمی ، فانتزی ، کرک دار و … این ادوات ظاهری ساده و شیکی که بسیار محبوب است می سازند. جوراب دخترانه زیر زانو نیز جورابی محبوب بین بچهها است. بیشتر جوراب شلواری های دخترانه ترکیبی از پنبه و پلی استر است و در ضخامت های مختلف تولید می شود.بعضی از جوراب شلواری کودک را می توان به جای نخ از نخ ریز نیز تهیه کرد. درست است که شلوار واید اکثر اوقات در استایل به زیبایی میدرخشد اما وقتی از یک مانتوی اورسایز با همچین قد بلندی استفاده میشود، بهتر است به جای شلوار واید، یک لگ جذب یا جوراب شلواری پوشیده شود. همچنین با اینکار پاهای شما کوتاه تر و چاقتر از چیزی که هستید به چشم می آید .اصول ست کردن ساپورت و لگ با کفش زنانهاگر رنگ کفش و لباستان روشن است ساپورتی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد .مثلا : اگر رنگ پوستتان سفید و بسیار بور است رنگ ساپورتتان نیز مایل به زرد ، عاجی بهتر و زیباتر میشود .

 

به شلوار نازک چسبان یا لگ زنانه ممکن است ساپورت هم گفته شود ولی اساساً با جوراب شلواری متفاوت هستند. این جوراب شلواری دارای ضخامت خیلی نازک و شیشه ای است که می توانید آن را در باغ ها و ویلا های خودتان بپوشید و یک استایل راحتی برای خود بسازید. مدلهای مجلسی این لباس معمولاً از پارچههای ظریف و تقریباً گران قیمت دوخته میشود تا شما برای میهمانی ها و مجالس مجلل مختلف بتوانید از آنها استفاده کنید. یکی دیگر از مدلهای رایج جوراب شلواری، جوراب شلواری دکلته است. یکی از استایل های رایج و البته پر کاربرد پوشیدن شومیز زنانه مجلسی با دامن است.

 

بند پوتین قیطانی (کشی): یکی از موارد آزار دهنده و بسیار وقت گیر در سربازی، درآوردن و پوشیدن مجدد پوتینها است. کاغذ A4 ده عدد: در طول دوره سربازی نیاز دارید برای گرفتن مرخصی و موارد مختلف نامههایی بنویسید یا نیاز به نوشتن مطالبی در کاغذ خواهید داشت. انواع مرخصی در دوره آموزشی در اصل بستگی به فرمانده و افسر مافوق در دوره آموزشی سربازی دارد. مدت خدمت سربازی متفاوت است. ده گرم پنبه: در زمان تیراندازی صدای بلند تیر به خصوص اگر سرما خورده باشید و بینی شما کیپ باشد و دهان شما بسته باشد به راحتی آسیب بسیار جدی و طولانی مدت به گوش شما وارد میکند که گذاشتن پنبه در گوش از آسیبهای احتمالی جلوگیری میکند. بهترین زمان برای پوشیدن جوراب شلواری زنانه زمانی است که دامن کوتاه میپوشید. فیش نت ها یا همان جوراب شلواری های توری مخصوص پوشیدن با دامن های دخترانه و پیراهن های بلند هستند اما اصلا پوشیدن آنها با دامن های کوتاه توصیه نمیشود. ولی تعدادی از ساق ها و جوراب شلواری ها وجود دارند که برای پوشیدن و ست کردن آنها با لباس هایتان باید تعدادی از قوانین را رعایت کنید و نمیتوانید آنها را با هر چیزی هماهنگ و ست کنید.

 

در میان این مدلها میتوانید انواع جوراب شلواری تو کرکی مشکی را پیدا کنید که برای فصلهای سرد بسیار مناسباند و حتی میتوانید آنها برای گرم نگهداشتن بدن زیر شلوار اصلیتان بپوشید. پاپوش یا جوراب بدون دید نوع دیگری از جوراب دخترانه است که برای فصول گرم سال مناسب است. این که در محیط پادگان کسی سختی میکشد یا خیر به روحیات و شخصیت فرد، وظایف، طرز فکر و… در جواب باید گفت که به هر حال سربازی مثل محیط منزل نیست و قطعاً به منظور آموزشهای نظامی و شرایط سخت باید میزان مشخصی از سختی را تحمل کرد. مسئولان پادگان هم دائم در حال بازخوردگیری هستند تا شرایط بحرانی نشود و همیشه میزان مشخصی از سختی اِعمال شود. جوراب مچی نیز نوع دیگر از جوراب دخترانه است که تا مچ پا بالا میآید. زیرا ابزارهای برنده اجازه ورود به پادگان ندارند و حتی قبل از ورود به پادگان نیز چاقوی متصل به ناخن گیرتان را میشکنند. بند جورابی که از یک طرف به کمربند جوراب و از طرف دیگر به خود جوراب متصل میشود.

 

در ویکیانبار پروندههایی دربارهٔ بند جوراب موجود است. در ویکیانبار پروندههایی دربارهٔ جوراب ساقبلند موجود است. برخی از جوراب شلواریهای موجود در بازار فری سایز هستند. امروزه جوراب شلواری ها فقط محدود به رنگ مشکی نیست و در رنگ ها و طرح های متنوع و زیبایی به بازار عرضه می شود. اگر علاقه به این مدل ها دارید با چکمه بلند ست کنید یا قط مدل های مشکی بدون طرح را انتخاب کنید. چرا که یک جوراب شلواری طرح دار با لباس خنثی امتحان نمی کنید تا استایل و سبک خاصی به آن بیفزایید، یا حتی یک برش ریز شبکه توری می تواند مدرن و امروزی تر به حساب بیاید. سرهمی یا اورال همیشه یک از محبوبترینهای یک استایل کژوال به حساب میآید. در زیر تعدادی از استایل های جین را برای دختر بچه ها مشاهده می کنید. جوراب شلواری ها در رنگ ها و طرح های مختلف دیده می شوند. ضخامت این جوراب شلواری به طرح زنبوری متوسط است. دنیای مد و پوشاک، دنیای بزرگ و پیچیدهای است. اما همانطور که در جریان هستید این روزها شلوارهای واید بار دیگر جای خود را در دنیای مد باز کرده و ترند شدهاند.

 

در آن زمان این مدل شلوارها از جنسهای جین و مخمل و پلیاستر دوخته شده و قد آنها تا روی زمین هم میرسید اما اوایل سال 1980 این مدل شلوارها از مد افتادند زیرا در آن زمان پیراهنهای گشاد و لباسهای ورزشی وارد دنیای مد شده بودند که فقط با شلوارهای جذب ست میشدند. این جنسها فرم خوبی روی بدن دارند و به مرور زمان و پس از شستشوی مداوم خراب نمیشوند و جنس آنها تغییر کیفیت نخواهد داد. جنس این شومیز به نحوی است که با شستشو خراب نمیشود. ست شومیز با شلوار جین یک استایل اسپرت است. در این زمینه بهتر است که رنگ ساپورت خود را با حاشیه ها یا نوار دوزی های آن ست کنید مثلا اگر نوارهای آن رنگ آبی روشن دارد از ساپورت خاکستری یا طوسی استفاده کنید . اگر جوراب شلواری ها در جعبه و پاکت مخصوص هستند و اجازه خارج کردن آنها را ندارید با باز کردن یک گوشه پاکت آنها را بو کنید. یکی از پرکاربردترین شلوارهای واید، نوع جین آنها است. مهمترین عامل هنگام خرید جوراب شلواری کودک ترکیب آن با سایر لباسهای کودک است.

 

در این مطلب تمامی جوراب هایی که لازم است، در خرید بعدی خود مدنظر قرار دهید را لیست کرده ایم. تیپ و ظاهر بی عیب و نقص فقط با کمک انتخاب بهترین نوع لباس و ارایش به دست نمی اید بلکه نیاز است شما قادر باشید که بتوانید جزییات را هم خوب انتخاب کرده و انها را در کنار هم به بهترین شکل ممکن قرار دهید. اگر هنوز برای ساخت استایل دختر بچه تان سردرگم اید، این مطلب پارچی را از دست ندهید. در این مطلب به انواع جدیدترین استایل های دخترانه کودک می پردازیم. پوشیدن جوراب ساق بلند، اکسسوری مناسب برای استایل های زنانه و جذاب کردن لباس شما است. پوشیدن جوراب شلواری باعث میشود که فرم پاهای شما زیباتر به چشم بیاید و خط و خطوط آن جلوه بهتری داشته باشد. سعی کنید از رنگ های بچگانه که میتواند ظاهر شما را شلخته جلوه دهد دوری کنید. 1. سعی کنید تا حد امکان شلوارهای واید را با کفشهای پاشنهدار بپوشید تا پاهایتان کشیدهتر جلوه کند. همچنین میتوانید این مدل شلوار را با مانتوهای کتی جلوباز و کفش پاشنهدار هم ست کنید.

 

نامهای تجاری برای اسپندکس عبارتند از لاکرا (ساخته شده توسط اینویستا تابعه کوچ)، همچنین آساهی کاسی هم آن را تولید میکند. فروشگاه اینترنتی پوشاک کودک تی تی گل انواع جوراب شلواری دخترانه مناسب تمامی فصول را در بهترین و با کیفیتترین جنس به شما والدین گرامی عرضه میکند. جورابهای دخترانه با کیفیت و متنوع کودک خود را از فروشگاه اینترنتی لباس کودک تی تی گل خریداری بفرمایید. با گذشت زمان، امروزه جورابها در انواع مختلف با جنسهای متفاوت و طرحهای متنوع برای بزرگسالان و کودکان تولید میشود. معمولاً رنگ هایی که برای کودکان انتخاب می کنیم خوشحال و متنوع هستند. جوراب و جوراب شلواری دخترانه یکی از اساسی ترین ملزومات برای کودکان است. در تولید و طراحی این جوراب شلواری از 5 درصد لاکرا برای کشسانی بالا و جذاب شدن تنخور و 95 درصد نایلون استفاده شده است. به راحتی میتوان شومیز را به تنهایی در مجالس مختلف استفاده کرد و یا آن را با آیتم های دیگری از قبیل شلوار، دامن بلند، دامن کوتاه، جوراب شلواری و … شومیز را با کفش مناسب مجلسی: معمولاً زمانی که شومیز مجلسی زنانه با جوراب شلواری یا ساپورت و یا شلوار دم پا پوشیده میشود بهتر است برای زیر آن از کفش مجلسی استفاده کنید.

 

اگر شومیز کوتاه است میتوانید هم دامن بلند و هم کوتاه استفاده کنید. اگر ماندگاری شومیز برای شما یک فاکتور مهم است حتماً شومیزهای از جنس پلی استر را انتخاب کنید. حتماً ضدآب و ضد ضربه باشد زیرا خیلی سریع در معرض آب و ضربه قرار میگیرد. کف جوراب بیشتر در معرض آسیب قرار دارد و جوراب باید دارای کفی از جنس محکم و ضخیم باشد. این سنجاقها در زمان وزش باد برای محکم کردن لباسهای آویزان شده مثل جوراب، لباس زیر و… بیست عدد دستکش یکبار مصرف: در زمان جارو کشیدن، شستن دستشویی، شستن لباس، نظافت، رنگ زدن و…

 

در این نوع تن پوش سایز ضخامت با عدد مشخص می شود.به گزارش مجله مد پارس ناز جوراب شلواری های یک بار مصرف با اعداد زیر 10 مشخص می شوند، مدل های مجلسی جوراب شلواری بین 40 تا 20، مدل های زمستانی چیزی حدود 200 و مدل های معمولی هم بین 70 تا 90 هستند، هنگام خرید به عدد ضخامت جوراب شلواری دقت کنید. همچنین، با این کار، پاهایتان کوتاه تر و چاق تر از چیزی که هستند، به نظر می رسند. • اگر کفش های شما تیره تر از بلوز یا شلوارتان هستند، جوراب شلواری که با رنگ پوست تان هماهنگ باشد، بپوشید. جوراب شلواری و ساق شما نباید زیاد گشاد و یا زیاد تنگ باشد. هر یک از انواع جوراب شلواری با توجه به ظاهر خاص خود کاربرد ویژهای دارند. در نتیجه برای انتخاب جوراب شلواری نه تنها باید به رنگ آن توجه ویژهای نشان دهید بلکه باید به شدت به جنس آن نیز توجه کنید.

 

جوراب شلواری در صنعت مد از جایگاه ویژهای برخوردار است. این نوع جوراب از جوراب نخی پنبهای نازکتر است. جوراب دخترانه نخی پنبهای بسیار لطیف و در عین حال مقاوم است. بهتر است برای انتخاب جوراب شلواری به سمت رنگ های سافت و رنگ هایی که طیف رنگی بیش از حد بولدی ندارند بروید. 4. پوشیدن یک مانتوی نخی بلند و رنگی در کنار شلوار وایدی که از نظر جنس و رنگ متناسب با آن باشد هم، جلوهی خاصی به استایلتان خواهد داد. در واقع حین پوشیدن پیراهن و دامن توصیه میشود حتما به فکر پوشیدن جوراب شلواری هم بیوفتید چون این ایتم باعث میشود پاهایتان زیباتر و کشیده تر و خوش فرم تر به نظر برسد. پس بهتر است که از ساپورت های سفید مایل به زرد عاجی استفاده کنید .انتخاب ساپورت با جوراب شلواری رنگیاگر دوست دارید که پاهایتان کشیده و لاغر تر به چشم بیاید رنگهای تیره تر را برای ساپورت خود انتخاب کنید .این رنگها شامل : رنگهای بادمجانی ، سورمه ای و سبز یشمی میباشد . چگونه بین کفش مشکی یا قهوه ای رنگ مناسب را انتخاب کنیم؟ در صورت نپوشیدن جوراب ممکن است، کفش پای شما را بزند یا پاهای شما دچار آسیب و تاول شود.

 

در طول سربازی امکان دارد دندان، سر یا قسمتی از بدن شما درد بگیرد که در این صورت ژلوفن میتواند مؤثر باشد. تراکم پارچه یا ضخامت جوراب شلواری کودک که می خرید کاملاً به فصل خرید بستگی دارد. یکی از ویژگیهای چاپ کلاقهای ایجاد رگههای رنگی است که در اثر شکستن واکس و نفوذ رنگ از میان این شکستها به پارچه در حین عملیات رنگرزی بر روی پارچه پدید میآید. اگر شومیز شما به رنگ سفید است از جینهای آبی، مشکی و حتی جینهای رنگی استفاده کنید. همچنین در ضخامتهای مختلفی نیز تولید میشوند که معمولاً افراد برای استفاده روزانه از نوع ضخیم و برای استفاده در مجالس و جشنهای مختلف از نوع شیشهای استفاده میکنند.برای خرید جوراب شلواری لوزی به لینک مربوطه مراجعه نمایید. فروشگاه اینترنتی ماماشاپ فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه فروش لباس زیر زنانه و مردانه همچنین انواع گن لاغری زنانه و مردانه آغاز کرده است .امروزه یکی از بزرگ ترین فروشگاه های پخش لباس زیر به صورت آنلاین می باشد . به فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه تی تی گل سر بزنید و از انواع جوراب دخترانه راحت، با کیفیت و زیبا دیدن فرمایید.

 

خدا را شاکریم که به یاری و مدد خداوند همچنین همیاری وپشتیبانی شما عزیزان توانستیم جزو بهترین و محبوب ترین فروشگاه های آنلاین در زمینه پخش لباس زیر باشیم . همچنین قلممو، مهر و کارگاه چوبی (برای مهار کردن پارچه) نیز استفاده میشود. قسمت جلویی آن از پارچه پشمی و پشت آن آستری است. نوعی کلاه زنانه است از پارچه نخی یا الگویی مشابه کلاه نوزاد که برای نگهداری گیسوان بافته شده به کار میرود. جوراب دخترانه بالای زانو هم نوعی جوراب است که تا بالای زانو بالا میآید. در ۱۵۸۹ زمانی که کشیش ویلیام لی تلاش میکرد تا نخستین ماشین بافندگی را به ثبت برساند، ملکه الیزابت به او این اجازه را نداد چون میگفت که جورابهای ساق بلند زبر تولید شده توسط ماشین لی، نامرغوب تر از جورابهای ابریشمی ای است که از اسپانیا خریدهاست. بنابراین در بسیاری از موارد ممکن است محصول اندازه ای نداشته باشد که می خواهید متناسب با بدن کودک شما باشد. در برخی موارد موهای زائد سطح پا میتواند سبب نخ کش شدن جوراب شلواری شوند. در ادامه به توضیح در مورد نکاتی میپردازیم که رعایت آنها میتواند سبب افزایش طول عمر مفید جوراب شلواری زنانه شود. جوراب شلواری دخترانه انواع متفاوتی دارد که با هم آنها را مرور میکنیم.

 

به مرور و با پیشرفت صنعت بافت، این مشکل تقریباً تا حد زیادی بر طرف شده است. امروزه استفاده از جوراب شلواری مناسب در بین افراد از معصومیت زیادی برخوردار است. بهتر است هنگام استفاده حتماً به نکات مهم برای نگهداری جوراب توجه داشته باشید. با توجه به اینکه طیف وسیعی از شومیزها در بازار وجود دارد در نتیجه لازم است که حتماً قبل انتخاب یک مدل خاص به شکل اندام و سلیقه خود توجه کنید. این طرح ها شامل لانه زنبوری، تور ماهی، طرح پلنگی، گور خری ، گیپور و تور که شامل طرح های زیبای گل و گندمی شکل و …

 

ست کردن شومیز با دامن کوتاه یک انتخاب فوق العاده برای مهمانی ها و دورهمی های دوستانه است. حتما هر دفعه یکیشونو برای ست کردن با بقیه لباساتون استفاده میکنین . ضخیم بودن ساپورت سبب شده تا علاوه بر استفاده از آن در دورهمیها و مهمانیها امکان استفاده از آن به عنوان شلوار بیرونی نیز وجود داشته باشد. وجه تمایز بین این دو نوع جوراب شلواری این است که پس از پوشیدن جوراب شلواری نازک، نازک بودن بافت آن سبب میشود تا کمی از پوست بدن معلوم باشد. با توجه به تعریفهای گفته شده مناسبترین پوشش برای پا که سبب زیباتر شدن آن نیز میشود، جوراب شلواری زنانه است.هنگام خریداری جوراب شلواری باید به سایز آن توجه داشته باشید. هنگام خرید باید به سایز پای خود توجه داشته باشید تا جوراب شلواری مناسب را خریداری کنید. برای خرید جوراب فانتزی از بخش مربوطه اقدام کنید. از بخش جوراب شیشه ای زنانه دیدن نمایید. در این بخش مجموعه ای زیبا از مدل جوراب شلواری زنانه را مرور می کنیم. جنس این جوراب شلواری از پلی آمید است و طرح ساده ای دارد. در سالهای اخیر صنعت مد تغییرات زیادی را جنس، دوخت و طرح شومیزها ایجاد کرد که با استقبال بیشتر بانوان مواجه شد.


<}">جوراب شلواری پنتی وجود دارند. مسلما شما نمیتوانید با یک جوراب شلواری نارنجی رنگ به یک مهمانی شام رسمی بروید. در گذشته از نوع جوراب شلواری احتمالاً بیشتر در مجالس رسمی و مهمانی استفاده می شد. اغلب جنس استفاده شده برای تولید قسمتهای مارک جوراب شلواری پارچههای از جنس نایلون و کرا است. اما در سال های اخیر انواع جوراب شلواری، جوراب های ساق بلند و ساق شلواریها بازهم مد و رایج شده است و در راهروهای فشن و مجلات دیده می شود. استفاده از «کپسول» به معنای «کوچک و فشرده» یک کاربرد مشخص آمریکایی از این کلمه بود که بر اساس فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد در سال ۱۹۳۸ ظاهر شد. اگر قصد استفاده از جوراب شلواری با لباس و یا دامن خود را دارید مشکی ، خاکستری ، موشی و یا هم رنگ پا بهترین انتخاب ها هستند.

 

 

این جوراب ها مناسب برای خانم ها، آقایان و کودکان و برای استفاده با کفش های غیررسمی و ورزشی طراحی شده اند. در این استایل الهام کردا، به دلیل استفاده از پالتوی اورسایز و طرحدار، بهتر بود قد شلوار واید کمی بلندتر در نظر گرفته میشد تا اندامش را کشیدهتر نشان دهد. علیرغم علاقه زیادم به زبان انگلیسی تجربه شخصی من نشان میدهد مطالعه زبان و بردن کتابهای مربوطه خیلی در پادگان کاربردی نیست و با این حال بسیاری از افراد فقط منابع زبان به پادگان میآورند ولی به نظر من کتابهای موفقیت و… بسیار بسیار کاربردی است. هر یک از انواع جوراب شلواری با توجه به ظاهر و مدلی که دارند، کاربرد خاصی دارند.جوراب شلواری مجلسی ضخیم نیز از نمونههای بسیار کاربردی برای بانوان است. پادگانها میتوانند گاه به عنوان محل تمرینات نظامی و مرکز فرماندهی نیز عمل کنند. اشتباه نکنید، جوراب شلواری های رنگی هم میتوانند در موقعیت های فراوانی به شدت زیبا به نظر برسند اما برای پوشیدن بیشتر از چند بار ممکن است به دردتان نخورند. جوراب شلواری ها میتوانند کاری کنند که پاهای شما حتی اگر در شرایط خوبی از لحاظ پوست نیستند نیز، ابریشمی و خوش فرم به نظر برسند.

 

همه ما وقتی صحبت از لباس و پوشش می شود، فکر پیراهن، شلوار و بلوز هستیم و جوراب ها را رها می کنیم. اکثر زنان مجدداً به جورابهای ساق بلند نایلونی رو آوردند و طراحان مد آنچه را که ما امروزه به عنوان جوراب شلواری میشناسیم با اتصال شورت به جوراب ساق بلند ساختند. بنابراین با ما همراه باشید تا شما را در مورد انتخاب یک جفت جوراب شلواری زنانه راحت، خوش تیپ و ماندگار راهنمایی کنیم. با زیبامون همراه باشید تا به شما کمک کنیم از این ایتم محبوب نهایت استفاده را ببرید. در زمستان اصلا از جوراب شلواری های رنگی استفاده نکنید!

 

دانستن اینکه چه رنگی به رنگ پوستتان یا رنگ و شکل لباسی که میپوشید میتواند تا حدی به شما کمک کند . این امر معمولاً با خرید مواردی که به عنوان اقلام «کلیدی» یا «کلیدی» در رنگهای هماهنگ در نظر گرفته میشوند به دست میآید. پنجاه عدد پلاستیک بزرگ دسته دار جنس خوب: در برخی پادگانها شستن لباس بسیار سخت است و به خصوص در فصل گرما که لباسها سریعتر کثیف میشوند و فرصتی برای شستن آنها به شما داده نمیشود به راحتی میتوانید لباسهایتان را درون این کیسههای دسته دار پلاستیکی گذاشته و کمی پودر لباسشویی و آب درون آن بریزید و سپس با دست درون پلاستیک لباسها را بشویید و در زمان آب کشیدن نیز آب را درون پلاستیک بریزید تا سرریز شود و بدون برخورد لباس با سطح دستشویی و… اگر قبل از خرید شرایط این را داشتید که جوراب شلواری مورد نظرتان را به دست بگیرید.

 

بیش از 40 خریدار از خرید این جوراب شلواری راضی بودند و آن را برای دیگران پیشنهاد داده اند. این به این معنی نیست که رنگ جوراب شلواری باید دقیقاً با رنگ پوستتان یکی باشد. این موضوع به این معنی نیست که رنگ جوراب شلواری با رنگ پوست شما یکی باشد . پاد در فارسی به معنی محافظت و نگهبانی است و واژه پادگان از مصوبات فرهنگستان زبان ایران در سال ۱۳۱۸ خورشیدی است. رنگبندی این کار طوسی، سفید استخوانی بوده و سایزبندی آن، 6 ماه تا 14 سال است که برای راهنمایی بهتر در خرید اینترنتی، میتوانید از «راهنمای اندازه» موجود در پایین استفاده کنید.

more info

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “با جوراب شلواری - روش صحیح بیشتر سازنده باشید؟”

Leave a Reply

Gravatar